• Limetorrents TV Shows
 • Nieuwsbrief

  Nieuwsbrief
  1. Ongeldige invoer
  2. Ongeldige invoer
  3. Ongeldige invoer
  4. Beveiligingscode Ongeldige invoer

  Het Warmtepomp Platform

  Missie

  Het Warmtepomp Platform is een beroepsvereniging van ongeveer 80 bedrijven, instellingen en organisaties, gevestigd in Brussel. De leden van WPP vertegenwoordigen de hele warmtepomp waardeketen: invoerders, verdelers en installatiebedrijven, studiebureaus, putboorders, elektriciteits- en gassector, beroepsfederaties, onderzoeksinstellingen, opleidingscentra en de overheid.

   

  Het Warmtepomp Platform maakt deel uit van ODE, Organisatie voor Duurzame Energie Vlaanderen, de sectororganisatie voor duurzame energie in het Vlaams Gewest.

  WPP is de adviseur, bemiddelaar en link tussen het bedrijfsleven en de overheid en een neutrale informatieverschaffer voor de eindgebruiker. De warmtepomp is een geavanceerde en uiterst efficiënte manier om hernieuwbare energiebronnen aan te wenden. Het gebruik van warmte uit de bodem, het grondwater of de lucht beschermt het milieu en de schaarse middelen.

   

  Kerntaken

  Belangenbehartiging

  • Onderhouden van relaties met alle politieke actoren

  • Gesprekken op alle politieke niveaus

  • Kerndoelen

  - Betrouwbare en efficiënte instrumenten voor het bevorderen van warmtepompen bekomen

  - De sturende werking van belastingen en heffingen voor energie in de verwarmingsmarkt

  op een gerichte manier begeleiden

  - De modernisering van de verwarminginfrastructuur versnellen

   

  Door onze belangenbehartiging vechten we voor betere omstandigheden voor de warmtepomp,

  zowel op regionaal, nationaal als Europees niveau. Onze belangrijkste doelstelling daarbij is het geven van voldoende aandacht aan warmtepompen in de wetgeving en in steun

   

  Waarom lid worden? Vele voordelen!

  Leden weten meer

  Als lid van WPP weet je sneller dan de concurrentie wat belangrijk is. Alle laatste info en updates vind je in het speciale ledengedeelte van onze website, in een maandelijkse ODEnieuwsbrief en indien nodig in speciale nieuwsbrieven speciaal naar onze leden. Daarnaast zijn er voor onze leden verschillende praktische documenten en tools downloadbaar.

   

  Leden van een groter geheel

  Omdat u als WPP-lid deel uitmaakt van een groter geheel dat een gemeenschappelijk doel nastreeft: het succes van de warmtepomp verder promoten. Als lid kan u profiteren van dit sterke netwerk. U kan spreken met experts over de laatste ontwikkelingen en profiteren van de ervaring van de sector.

   

  Leden beslissen

  De leden bepalen waar de prioriteiten van WPP komen te liggen. Zowel in de belangenbehartiging,

  maar ook in pers en public relations. Als u ons wenst te ondersteunen met uw expertise,

  wees welkom als nieuw lid!

   

  Leden onderscheiden zich van de massa

  Alleen onze leden worden op onze website vermeld als handelspartner.

   

  Leden besparen

  Tenslotte profiteren onze leden van verschillende prijsvoordelen. Zo geldt er bijvoorbeeld een fikse korting bij de opleiding en certificatie tot EUCERT gecertificeerde warmtepompinstallateur of een vermindering van het inschrijvingsgeld voor het Warmtepomp Symposium.

   

  Hoe lid worden?

  Word lid van WPP en help ons de markt van de warmtepompen nog verder te boosten!

  Alle nodige info en documenten vindt u op onze website: http://www.ode.be/warmtepompen/hoe-lid-worden

 • Latest 100